Najniższe prowizje na Śląsku!
 

Cena:
do:

Metraż:
do:
m2

Pokoje:
do:

Piętro:
do:

Wróc do zarządzania nieruchomościami

O firmie

Początki istnienia naszej firmy sięgają czerwca 2002 roku. Od samego początku, związani byliśmy z rynkiem nieruchomości. Początkowo nasze działania skupione były na terenie Czerwionki-Leszczyn, a liczba nieruchomości, którymi zarządzaliśmy, nie przekraczała 10-u budynków. Dopiero po dwóch latach prowadzenia działalności, nastąpił duży przełom w historii naszej firmy. Udało się nawiązać kontakt oraz współpracę, z klientami, z innych miast naszego regionu, takich jak: Racibórz, Rybnik, Wodzisław Śląski oraz Knurów. Aktualnie zarządzamy kilkudziesięcioma nieruchomościami, w tym Wspólnotami Mieszkaniowymi oraz nieruchomościami komercyjnymi, w 5-u miastach naszego okręgu.

Naszym głównym celem, jest świadczenie kompleksowych usług dotyczących: zarządzania nieruchomościami oraz pośredniczeniu w ich obrocie. Z długoletniego doświadczenia wiemy, iż złożoność zagadnień prawnych, finansowych oraz technicznych, nie zawsze jest znana właścicielom nieruchomości. Dzięki ścisłej specjalizacji, nasi Klienci mogą czuć się bezpiecznie i stabilnie, powierzając nam swój majątek.

Pragniemy, by współpraca z nami, była dla Państwa w pełni satysfakcjonująca, jednocześnie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Z wyrazami szacunku

Marek KOBYLEC